Komunitní škola Bystřina

Zářijové novinky z Bystřiny

Milí přátelé,

máme potřebu vás informovat o tom, co se aktuálně s naší školou děje. 2. září jsme založili spolek a hned po jeho zapsání u rejstříkového soudu budeme pracovat na tom, abychom navázali partnerství s místními firmami, podali žádosti o dotace apod. Pokud byste v tomto ohledu chtěl někdo pomoci, budeme rádi!

Jsme moc vděční za ochotu paní starostky vyřešit problém se zápachem v prostoru, který si budeme pronajímat. Odstranily se z podlahy nějaké staré, chemikáliemi napuštěné, desky a bude položena nová podlaha. Paní starostka řeší také úpravu vody, která je kvalitní, ale ne úplně chutná:-)

Vzhledem k těmto úpravám prostor, komunálním volbám a také situaci s energiemi jsme se rozhodli, že budeme od října prostor využívat „krátkodobě“ a vše připravíme pro to, abychom v listopadu mohli nově zvolenému zastupitelstvu Velké Lhoty představit náš záměr: pronájem a renovaci učitelského bytu a pronájem komunitních prostor. Pokud v tomto ohledu máte strategické myšlení, chcete nám pomoci vše připravit, určitě neváhejte kontaktovat.

S dětmi se budeme až do rozuzlení s prostorem potkávat min. 2x týdně a již brzy vás seznámíme s přesným harmonogramem.

Kája Pincosy / 11.9.2022